Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
640 500 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 096 100 € 5 160 € / sq.m.
  • Area: 406 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
519 400 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 979 700 € 2 850 € / sq.m.
  • Area: 694 sq.m.
  • Plot Area: 2194 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 822 400 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 608 sq.m.
  • Plot Area: 2090 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
885 000 € 3 050 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 618 700 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 1707 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 048 100 € 3 490 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 397 400 € 4 370 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
920 000 € 2 330 € / sq.m.
  • Area: 395 sq.m.
  • Plot Area: 2421 sq.m.
  • Bedrooms: 6