Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
273 600 € 2 740 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 8
  • Bedrooms: 2
For Sale
106 500 € 1 640 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Storeys count: 15
  • Bedrooms: 1
For Sale
730 000 € 2 700 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 2180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
590 000 € 3 830 € / sq.m.
  • Area: 154 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
1 450 000 € 11 150 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
730 000 € 3 040 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
215 000 € 3 070 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 141 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 331 500 € 12 680 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4