Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 106 300 €
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
634 700 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 305 sq.m.
  • Plot Area: 748 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 455 600 € 4 610 € / sq.m.
  • Area: 316 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 744 400 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 535 sq.m.
  • Plot Area: 1025 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
809 300 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 839 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 688 500 € 4 300 € / sq.m.
  • Area: 393 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
5 531 400 € 7 900 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 805 000 € 2 110 € / sq.m.
  • Area: 857 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
873 400 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 630 300 € 4 290 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 460 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
524 000 € 2 280 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 930 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 036 400 € 2 960 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 467 300 € 2 450 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 513 900 € 3 150 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4