Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
610 000 € 3 390 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
585 000 € 4 180 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
515 000 € 5 260 € / sq.m.
  • Area: 98 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
500 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
600 000 € 6 000 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
314 400 € 2 860 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 661 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
645 600 € 2 610 € / sq.m.
  • Area: 247 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
595 000 € 5 040 € / sq.m.
  • Area: 118 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
595 000 € 5 040 € / sq.m.
  • Area: 118 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
650 000 € 5 910 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4