Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
3 258 100 € 6 520 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
6 399 800 € 24 610 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 1900 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 855 900 € 4 530 € / sq.m.
  • Area: 410 sq.m.
  • Plot Area: 1530 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
7 563 400 € 8 130 € / sq.m.
  • Area: 930 sq.m.
  • Plot Area: 1958 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 7
For Sale
871 500 € 4 380 € / sq.m.
  • Area: 199 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 130 100 € 9 490 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
2 792 600 € 7 980 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1114 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
756 300 € 2 880 € / sq.m.
  • Area: 263 sq.m.
  • Plot Area: 585 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 495 200 € 3 560 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 1270 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 479 900 € 3 730 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 1136480 sq.m.
  • Bedrooms: 14
For Sale
813 400 € 2 900 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 1029 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 596 200 € 10 940 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 1486 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
907 600 € 5 970 € / sq.m.
  • Area: 152 sq.m.
  • Plot Area: 860 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 374 400 € 3 750 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 35000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 036 300 € 5 090 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 132000 sq.m.
  • Bedrooms: 3