Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
269 000 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 107 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
269 000 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 108 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
590 000 € 3 930 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
198 900 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 106 sq.m.
  • Plot Area: 175 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
748 000 € 3 760 € / sq.m.
  • Area: 199 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
187 900 € 1 900 € / sq.m.
  • Area: 99 sq.m.
  • Plot Area: 218 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 750 000 € 2 330 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 8
For Sale
2 080 000 € 3 920 € / sq.m.
  • Area: 530 sq.m.
  • Plot Area: 690 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
575 000 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 373 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
650 000 € 3 610 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
250 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 290 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
223 700 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 113 sq.m.
  • Plot Area: 175 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 950 000 € 6 000 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 892 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 150 000 € 2 150 € / sq.m.
  • Area: 535 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
299 000 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 670 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
345 000 € 2 760 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 230 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
139 000 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Storey: 3
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
254 000 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 152 sq.m.
  • Plot Area: 270 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
308 000 € 2 880 € / sq.m.
  • Area: 107 sq.m.
  • Plot Area: 420 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3