Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
5 663 500 € 11 630 € / sq.m.
  • Area: 487 sq.m.
  • Plot Area: 2030 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 592 900 € 4 550 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
6 961 400 € 6 450 € / sq.m.
  • Area: 1079 sq.m.
  • Plot Area: 6556 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 7
For Sale
820 000 € 4 880 € / sq.m.
  • Area: 168 sq.m.
  • Plot Area: 223 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
702 000 € 2 420 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 516 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
348 100 € 4 770 € / sq.m.
  • Area: 73 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Storey: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 474 900 € 2 680 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 1884 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 522 100 € 5 970 € / sq.m.
  • Area: 255 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 050 100 € 2 950 € / sq.m.
  • Area: 356 sq.m.
  • Plot Area: 577 sq.m.
  • Bedrooms: 4