Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 294 100 € 3 060 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 2150 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
931 600 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
943 200 € 2 660 € / sq.m.
  • Area: 355 sq.m.
  • Plot Area: 4600 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
768 600 € 3 660 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 323 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
786 000 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
518 200 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 275 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4