Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 450 000 € 2 230 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 2580 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 7
For Sale
530 000 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 252 sq.m.
  • Plot Area: 768 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 300 000 € 6 280 € / sq.m.
  • Area: 366 sq.m.
  • Plot Area: 2085 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 250 000 € 2 160 € / sq.m.
  • Area: 580 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 300 000 € 1 080 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 6100 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
775 000 € 1 900 € / sq.m.
  • Area: 408 sq.m.
  • Plot Area: 583 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 480 000 € 3 590 € / sq.m.
  • Area: 412 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 995 000 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 200 000 € 2 240 € / sq.m.
  • Area: 535 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 800 000 € 7 930 € / sq.m.
  • Area: 227 sq.m.
  • Plot Area: 1320 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 200 000 € 4 890 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
495 000 € 1 700 € / sq.m.
  • Area: 291 sq.m.
  • Plot Area: 260 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
695 000 € 1 480 € / sq.m.
  • Area: 470 sq.m.
  • Plot Area: 641 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 950 000 € 4 280 € / sq.m.
  • Area: 456 sq.m.
  • Plot Area: 844 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
740 000 € 3 810 € / sq.m.
  • Area: 194 sq.m.
  • Plot Area: 615 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
420 000 € 1 310 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 542 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
535 000 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 295 sq.m.
  • Plot Area: 889 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
349 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
495 000 € 1 650 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3