Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 986 800 € 4 420 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1540 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 038 600 € 5 430 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 1780 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
321 400 € 1 360 € / sq.m.
  • Area: 236 sq.m.
  • Plot Area: 1063 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 133 600 € 1 970 € / sq.m.
  • Area: 574 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 9
For Sale
794 700 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 352 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
812 200 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
759 700 € 2 150 € / sq.m.
  • Area: 353 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3