Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
22 578 000 ₽ 237 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
45 590 000 ₽ 152 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
108 547 000 ₽ 161 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 671 sq.m.
  • Plot Area: 831 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
217 095 000 ₽ 345 100 ₽ / sq.m.

Gorgeous villa, Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain

Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain Details
  • Area: 629 sq.m.
  • Plot Area: 11000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
147 190 000 ₽ 350 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4