Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
590 000 € 3 930 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
198 900 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 106 sq.m.
  • Plot Area: 175 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
748 000 € 3 760 € / sq.m.
  • Area: 199 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
187 900 € 1 900 € / sq.m.
  • Area: 99 sq.m.
  • Plot Area: 218 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 750 000 € 2 330 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 8
For Sale
2 785 000 € 3 630 € / sq.m.
  • Area: 768 sq.m.
  • Plot Area: 1747 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
4 350 000 € 5 120 € / sq.m.
  • Area: 850 sq.m.
  • Plot Area: 2260 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
682 000 € 1 480 € / sq.m.
  • Area: 461 sq.m.
  • Plot Area: 552 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 950 000 € 6 000 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 892 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 150 000 € 2 150 € / sq.m.
  • Area: 535 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
300 000 € 3 230 € / sq.m.
  • Area: 93 sq.m.
  • Plot Area: 320 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
695 000 € 3 860 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 950 000 € 5 570 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
274 500 € 2 110 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 220 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
292 900 € 1 890 € / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Plot Area: 245 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
750 000 € 2 680 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 1030 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4