Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
4 601 600 € 6 190 € / sq.m.
  • Area: 743 sq.m.
  • Plot Area: 1666 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
2 938 000 € 10 030 € / sq.m.
  • Area: 293 sq.m.
  • Plot Area: 1402 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
8 141 300 € 10 860 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 660 600 € 3 670 € / sq.m.
  • Area: 1270 sq.m.
  • Plot Area: 15600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
5 840 500 € 8 990 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 3100 sq.m.
  • Bedrooms: 7