Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
272 300 € 3 890 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
205 200 € 2 280 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Storeys count: 14
  • Bedrooms: 2