Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 169 400 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 890 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
675 200 € 2 810 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 880 500 € 6 720 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 1010 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 642 400 € 6 630 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 057 800 € 2 350 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 701 200 € 6 170 € / sq.m.
  • Area: 762 sq.m.
  • Plot Area: 3175 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
4 583 700 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 916 sq.m.
  • Plot Area: 2022 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
675 200 € 2 810 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 410 400 € 3 460 € / sq.m.
  • Area: 408 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 292 800 € 3 230 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1724 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 761 000 € 6 550 € / sq.m.
  • Area: 574 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 169 400 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 408 400 € 4 640 € / sq.m.
  • Area: 734 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
346 700 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 290 800 € 6 580 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
257 400 € 2 240 € / sq.m.

Beautiful villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 115 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 586 700 € 2 640 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
910 900 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 2470 sq.m.
  • Bedrooms: 7