Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
600 000 € 1 820 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 6
For Sale
320 000 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
265 000 € 1 470 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 4
For Sale
980 000 € 3 170 € / sq.m.
  • Area: 309 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
450 000 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 4
For Sale
270 000 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 175 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4