Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
721 400 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 885 700 € 7 880 € / sq.m.
  • Area: 366 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 041 400 € 3 470 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
9 308 800 € 9 310 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 3150 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 205 000 € 4 790 € / sq.m.
  • Area: 460 sq.m.
  • Plot Area: 1027 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 6
For Sale
19 664 800 € 11 820 € / sq.m.
  • Area: 1664 sq.m.
  • Plot Area: 3663 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
832 000 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3