Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
600 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
749 000 € 2 340 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 7
For Sale
1 600 000 € 4 950 € / sq.m.
  • Area: 323 sq.m.
  • Plot Area: 836 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 200 000 € 2 180 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
695 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 839 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 250 000 € 2 270 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
725 000 € 1 180 € / sq.m.
  • Area: 615 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 300 000 € 5 790 € / sq.m.
  • Area: 397 sq.m.
  • Plot Area: 2311 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 350 000 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 537 sq.m.
  • Plot Area: 1022 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 550 000 € 3 880 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 000 000 € 3 450 € / sq.m.
  • Area: 580 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
For Sale
880 000 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 652 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
690 000 € 2 160 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
880 000 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 405 sq.m.
  • Plot Area: 969 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
790 000 € 1 700 € / sq.m.
  • Area: 464 sq.m.
  • Plot Area: 863 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 040 000 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 2010 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 200 000 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
950 000 € 2 970 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4