Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 190 000 € 3 400 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
1 050 000 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
3 150 000 € 9 840 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
3 500 000 € 8 750 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 500 000 € 3 610 € / sq.m.
  • Area: 415 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Rooms: 7
For Sale
10 000 000 €

Villa, Girona, Catalunya, Spain

Girona, Catalunya, Spain Details
  • Plot Area: 18000 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
850 000 € 2 390 € / sq.m.
  • Area: 355 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
690 000 € 3 050 € / sq.m.
  • Area: 226 sq.m.
  • Plot Area: 428 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
920 000 € 3 830 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
4 000 000 € 13 330 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
2 300 000 € 6 460 € / sq.m.
  • Area: 356 sq.m.
  • Plot Area: 765 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
1 500 000 € 4 050 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 1162 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
550 000 € 1 170 € / sq.m.
  • Area: 470 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
1 785 000 € 3 170 € / sq.m.
  • Area: 563 sq.m.
  • Plot Area: 2245 sq.m.
  • Rooms: 5