Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
720 000 € 1 890 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 700 000 € 3 510 € / sq.m.
  • Area: 485 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
990 000 € 1 870 € / sq.m.
  • Area: 530 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
4 000 000 € 4 620 € / sq.m.
  • Area: 865 sq.m.
  • Plot Area: 2262 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
419 000 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
990 000 € 2 540 € / sq.m.
  • Area: 390 sq.m.
  • Plot Area: 1007 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
557 000 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 352 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 4
For Sale
850 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 39000 sq.m.
  • Bedrooms: 10
  • Bathrooms: 6
For Sale
450 000 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 173 sq.m.
  • Plot Area: 387 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 150 000 € 2 740 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 16000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 390 000 €

Villa, Palma, Balearic Islands, Spain

Palma, Balearic Islands, Spain Details
  • Plot Area: 1049 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
4 405 000 € 8 810 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 840 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 595 000 € 3 990 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 295 000 € 5 520 € / sq.m.
  • Area: 416 sq.m.
  • Plot Area: 1145 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 850 000 € 4 260 € / sq.m.
  • Area: 434 sq.m.
  • Plot Area: 1434 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 900 000 € 4 260 € / sq.m.
  • Area: 916 sq.m.
  • Plot Area: 2022 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
4 250 000 € 4 890 € / sq.m.
  • Area: 870 sq.m.
  • Plot Area: 3061 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
4 500 000 € 9 870 € / sq.m.
  • Area: 456 sq.m.
  • Plot Area: 4958 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
570 000 € 1 730 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 446 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
850 000 € 1 440 € / sq.m.
  • Area: 590 sq.m.
  • Plot Area: 1150 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5