Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
3 539 700 € 2 520 € / sq.m.
  • Area: 1404 sq.m.
  • Plot Area: 37745 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 660 600 € 3 670 € / sq.m.
  • Area: 1270 sq.m.
  • Plot Area: 15600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
11 500 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 2300 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 13
For Sale
1 400 000 € 2 970 € / sq.m.
  • Area: 471 sq.m.
  • Plot Area: 1196 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 972 300 € 6 070 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 1570 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 500 000 € 7 500 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1680 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5