Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
116 100 €

Flat, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Storeys count: 16
  • Bedrooms: 1
For Sale
2 119 700 € 3 210 € / sq.m.
  • Area: 660 sq.m.
  • Plot Area: 2059 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 10