Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
230 000 € 2 040 € / sq.m.
  • Area: 113 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 2
For Sale
1 700 000 € 3 780 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 4
For Sale
1 970 000 € 3 400 € / sq.m.
  • Area: 580 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 8
For Sale
900 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 408 sq.m.
  • Plot Area: 195000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 950 000 € 980 € / sq.m.
  • Area: 2000 sq.m.
  • Plot Area: 380000 sq.m.
  • Bedrooms: 17
  • Bathrooms: 12
For Sale
2 500 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 1790 sq.m.
  • Plot Area: 132840 sq.m.
  • Bedrooms: 10
  • Bathrooms: 7
For Sale
210 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
995 000 € 2 630 € / sq.m.
  • Area: 378 sq.m.
  • Plot Area: 2382 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
530 000 € 2 020 € / sq.m.
  • Area: 263 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
279 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 816 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
78 000 € 920 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
95 800 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 72 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3