Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
990 000 € 3 050 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 730 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 590 000 € 7 180 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1539 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 500 000 € 4 450 € / sq.m.
  • Area: 562 sq.m.
  • Plot Area: 1413 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 395 000 € 3 890 € / sq.m.
  • Area: 359 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
4 800 000 € 9 600 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
16 700 000 € 6 300 € / sq.m.
  • Area: 2650 sq.m.
  • Plot Area: 24168 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 8
For Sale
5 309 600 € 7 820 € / sq.m.
  • Area: 679 sq.m.
  • Plot Area: 4165 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 938 000 € 10 030 € / sq.m.
  • Area: 293 sq.m.
  • Plot Area: 1402 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 480 700 € 7 730 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1380 sq.m.
  • Bedrooms: 4