Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
429 800 € 1 790 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
651 000 € 7 940 € / sq.m.
  • Area: 82 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
420 000 € 4 670 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
385 000 € 4 530 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
375 000 € 3 750 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
350 000 € 4 860 € / sq.m.
  • Area: 72 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
420 000 € 4 080 € / sq.m.
  • Area: 103 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
423 000 € 3 530 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
475 000 € 4 130 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
385 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 89 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 650 000 € 10 580 € / sq.m.
  • Area: 156 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
2 700 000 € 10 800 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
599 000 €
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 000 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 300 000 € 5 890 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
875 000 € 2 920 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4