Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 417 600 € 3 450 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 1021 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 244 700 € 7 760 € / sq.m.
  • Area: 418 sq.m.
  • Plot Area: 2016 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 050 100 € 2 950 € / sq.m.
  • Area: 356 sq.m.
  • Plot Area: 577 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 522 100 € 5 970 € / sq.m.
  • Area: 255 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 474 900 € 2 680 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 1884 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 651 900 € 6 010 € / sq.m.
  • Area: 275 sq.m.
  • Plot Area: 1154 sq.m.
  • Bedrooms: 3