Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
346 700 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 055 800 € 5 460 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
675 200 € 2 810 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
346 700 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 115 500 € 5 570 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
999 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
646 400 € 2 590 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 998 000 € 4 030 € / sq.m.
  • Area: 496 sq.m.
  • Plot Area: 1357 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 469 100 € 4 650 € / sq.m.
  • Area: 316 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 169 400 € 5 320 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 1415 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
939 100 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
5 288 800 € 6 630 € / sq.m.
  • Area: 798 sq.m.
  • Plot Area: 3075 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
675 200 € 2 810 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 868 700 € 5 840 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 163 500 € 3 320 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
816 800 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 440 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
934 400 € 1 870 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
692 900 € 3 210 € / sq.m.
  • Area: 216 sq.m.
  • Plot Area: 80200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 116 500 € 2 230 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 821 sq.m.
  • Bedrooms: 4