Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 002 900 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 368 sq.m.
  • Plot Area: 775 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
12 035 000 € 10 160 € / sq.m.
  • Area: 1185 sq.m.
  • Plot Area: 50000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
4 660 600 € 5 680 € / sq.m.
  • Area: 820 sq.m.
  • Plot Area: 2743 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 569 300 € 5 060 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 2100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 592 900 € 4 740 € / sq.m.
  • Area: 336 sq.m.
  • Plot Area: 857 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
3 362 700 € 4 700 € / sq.m.
  • Area: 715 sq.m.
  • Plot Area: 1357 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
884 900 € 2 720 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 002 900 € 5 510 € / sq.m.
  • Area: 182 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 067 700 € 5 590 € / sq.m.
  • Area: 549 sq.m.
  • Plot Area: 1377 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 595 800 € 4 080 € / sq.m.
  • Area: 636 sq.m.
  • Plot Area: 1097 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 126 700 € 6 750 € / sq.m.
  • Area: 463 sq.m.
  • Plot Area: 1380 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 292 000 € 5 690 € / sq.m.
  • Area: 227 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
5 663 500 € 6 420 € / sq.m.
  • Area: 882 sq.m.
  • Plot Area: 2150 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 296 700 € 4 990 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 793 400 € 6 450 € / sq.m.
  • Area: 278 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 828 800 € 4 570 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5