Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
193 000 € 2 350 € / sq.m.
  • Area: 82 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
1 516 100 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
430 000 € 3 740 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
441 000 € 4 640 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 595 000 € 9 380 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
450 000 € 5 290 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4