Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
820 000 € 5 620 € / sq.m.
  • Area: 146 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 300 000 € 8 670 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
595 000 € 2 390 € / sq.m.
  • Area: 249 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
895 000 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 494 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
879 000 € 6 460 € / sq.m.
  • Area: 136 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 900 000 € 5 940 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
810 000 € 2 830 € / sq.m.
  • Area: 286 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
599 000 €
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 000 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
875 000 € 2 700 € / sq.m.
  • Area: 324 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
575 000 € 6 320 € / sq.m.
  • Area: 91 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 2
For Sale
560 000 €
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
520 000 € 3 820 € / sq.m.
  • Area: 136 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
1 250 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 289 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
5 000 000 € 11 340 € / sq.m.
  • Area: 441 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
1 495 000 € 5 680 € / sq.m.
  • Area: 263 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5