Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
5 582 700 € 8 590 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 527 900 € 4 010 € / sq.m.
  • Area: 381 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 351 600 € 4 900 € / sq.m.
  • Area: 276 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 998 000 € 3 020 € / sq.m.
  • Area: 661 sq.m.
  • Plot Area: 1488 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
2 115 500 € 7 050 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storey: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
561 000 € 1 930 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 4