Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
884 900 € 3 540 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 949 800 € 4 750 € / sq.m.
  • Area: 621 sq.m.
  • Plot Area: 1685 sq.m.
  • Bedrooms: 5