Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 356 900 € 4 850 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 274 300 € 2 770 € / sq.m.
  • Area: 460 sq.m.
  • Plot Area: 530 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
938 000 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1382 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 238 900 € 7 740 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 415 900 € 3 150 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 415 900 € 4 020 € / sq.m.
  • Area: 352 sq.m.
  • Plot Area: 1030 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 881 900 € 3 420 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 769 900 € 5 060 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1450 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 769 900 € 2 530 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 651 900 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 536 800 € 9 400 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 670 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 415 900 € 2 570 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5