Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
3 097 100 € 4 400 € / sq.m.
  • Area: 704 sq.m.
  • Plot Area: 1404 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
461 600 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 380 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 519 300 € 4 760 € / sq.m.
  • Area: 319 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
695 400 € 2 240 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 1138 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
321 400 € 1 360 € / sq.m.
  • Area: 236 sq.m.
  • Plot Area: 1063 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
847 300 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 485 sq.m.
  • Plot Area: 993 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 869 900 € 6 230 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 930 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
812 200 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 4