Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 532 700 € 4 010 € / sq.m.
  • Area: 382 sq.m.
  • Plot Area: 1553 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
766 900 € 3 650 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 724 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 415 900 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 519 sq.m.
  • Plot Area: 2700 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
619 400 € 4 210 € / sq.m.
  • Area: 147 sq.m.
  • Plot Area: 897 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
3 952 700 € 4 110 € / sq.m.
  • Area: 961 sq.m.
  • Plot Area: 3019 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 758 100 € 7 550 € / sq.m.
  • Area: 233 sq.m.
  • Plot Area: 1010 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 946 800 € 3 690 € / sq.m.
  • Area: 528 sq.m.
  • Plot Area: 1016 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
796 400 € 5 070 € / sq.m.
  • Area: 157 sq.m.
  • Plot Area: 53 sq.m.
  • Bedrooms: 3