Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
3 067 700 € 7 670 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 056 000 € 5 740 € / sq.m.
  • Area: 184 sq.m.
  • Plot Area: 1003 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 297 900 € 2 090 € / sq.m.
  • Area: 620 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 592 900 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 743 sq.m.
  • Plot Area: 1512 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 292 000 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 535 sq.m.
  • Plot Area: 1024 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 182 800 € 4 340 € / sq.m.
  • Area: 503 sq.m.
  • Plot Area: 2616 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 424 600 € 8 850 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 946 800 € 2 780 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 595 800 € 5 520 € / sq.m.
  • Area: 470 sq.m.
  • Plot Area: 1187 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
6 489 500 € 6 780 € / sq.m.
  • Area: 957 sq.m.
  • Plot Area: 2105 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
825 900 € 2 150 € / sq.m.
  • Area: 385 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 474 900 € 3 430 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 890 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
9 321 200 € 14 590 € / sq.m.
  • Area: 639 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 050 100 € 3 820 € / sq.m.
  • Area: 275 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 5