Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
896 700 € 8 150 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Storey: 8
  • Storeys count: 8
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 400 000 € 4 290 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 1162 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6