Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
148 567 000 ₽ 297 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
563 531 000 ₽ 521 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 1080 sq.m.
  • Plot Area: 9800 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
133 198 000 ₽ 409 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
251 027 000 ₽ 587 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 427 sq.m.
  • Plot Area: 1215 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
399 595 000 ₽ 378 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 1055 sq.m.
  • Plot Area: 2300 sq.m.
  • Bedrooms: 4