Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
540 400 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 586 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
766 900 € 3 650 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 724 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 533 900 € 3 410 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 474 900 € 2 450 € / sq.m.
  • Area: 603 sq.m.
  • Plot Area: 2030 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
696 100 € 3 980 € / sq.m.
  • Area: 175 sq.m.
  • Plot Area: 678 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
648 900 € 3 360 € / sq.m.
  • Area: 193 sq.m.
  • Plot Area: 759 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
572 300 € 3 350 € / sq.m.
  • Area: 171 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
531 000 € 2 620 € / sq.m.
  • Area: 203 sq.m.
  • Plot Area: 127 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
501 500 € 4 400 € / sq.m.
  • Area: 114 sq.m.
  • Plot Area: 88 sq.m.
  • Bedrooms: 4