Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
141 572 000 ₽ 283 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
48 033 000 ₽ 137 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
45 505 000 ₽ 151 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
151 179 000 ₽ 222 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 680 sq.m.
  • Plot Area: 2199 sq.m.
  • Bedrooms: 9
For Sale
70 280 000 ₽ 204 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 343 sq.m.
  • Plot Area: 665 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
75 337 000 ₽ 219 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 343 sq.m.
  • Plot Area: 665 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
151 684 000 ₽ 379 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
298 312 000 ₽ 542 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
303 369 000 ₽ 551 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 974 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
160 785 000 ₽ 426 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 377 sq.m.
  • Plot Area: 1180 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
212 358 000 ₽ 441 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 481 sq.m.
  • Plot Area: 810 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
89 999 000 ₽ 138 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
70 786 000 ₽ 226 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 312 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4