Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
85 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
670 000 € 2 230 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
160 000 € 1 100 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 217 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
140 000 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
930 000 € 4 890 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 688 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
790 000 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 242 sq.m.
  • Plot Area: 507 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 100 000 € 7 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
195 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
130 000 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
436 600 € 3 730 € / sq.m.
  • Area: 117 sq.m.
  • Plot Area: 75 sq.m.
  • Storey: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
105 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
1 195 000 € 2 640 € / sq.m.
  • Area: 452 sq.m.
  • Plot Area: 798 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 950 000 € 6 690 € / sq.m.
  • Area: 590 sq.m.
  • Plot Area: 2364 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
780 000 € 2 830 € / sq.m.
  • Area: 276 sq.m.
  • Plot Area: 442 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
900 000 € 2 760 € / sq.m.
  • Area: 326 sq.m.
  • Plot Area: 1006 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 450 000 € 4 020 € / sq.m.
  • Area: 609 sq.m.
  • Plot Area: 1062 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 150 000 € 3 090 € / sq.m.
  • Area: 372 sq.m.
  • Plot Area: 3181 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
695 000 € 2 320 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4