Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
711 800 €

Villa, Palma, Balearic Islands, Spain

Palma, Balearic Islands, Spain Details
  • Plot Area: 1000 sq.m.
For Sale
4 072 600 € 7 670 € / sq.m.
  • Area: 531 sq.m.
  • Plot Area: 989 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 199 200 € 4 890 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 083 500 € 7 710 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
872 700 € 4 360 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 041 400 € 2 980 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 041 400 € 4 530 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 596 200 € 8 360 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 2400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
989 100 € 4 500 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 2050 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
6 632 500 € 18 950 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1391 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 618 100 € 5 450 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 792 600 € 4 650 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1350 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 338 100 € 3 040 € / sq.m.
  • Area: 440 sq.m.
  • Plot Area: 1290 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 443 600 € 6 250 € / sq.m.
  • Area: 391 sq.m.
  • Plot Area: 1175 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
756 300 € 3 690 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Plot Area: 1150 sq.m.
  • Bedrooms: 4