Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
4 828 900 € 9 430 € / sq.m.
  • Area: 512 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
3 444 300 € 4 150 € / sq.m.
  • Area: 830 sq.m.
  • Plot Area: 7000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
913 400 € 3 040 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 269 000 € 8 470 € / sq.m.
  • Area: 268 sq.m.
  • Plot Area: 1265 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
989 100 € 3 530 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 396 300 € 4 390 € / sq.m.
  • Area: 318 sq.m.
  • Plot Area: 2001 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 687 200 € 4 220 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1350 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 025 400 € 6 050 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1460 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 850 100 € 2 640 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
4 072 600 € 7 670 € / sq.m.
  • Area: 531 sq.m.
  • Plot Area: 989 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 141 700 € 6 120 € / sq.m.
  • Area: 513 sq.m.
  • Plot Area: 1230 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 072 600 € 3 040 € / sq.m.
  • Area: 1338 sq.m.
  • Plot Area: 4337000 sq.m.
  • Bedrooms: 11
For Sale
3 432 600 € 7 630 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1623 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 350 000 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1513 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
314 400 € 2 420 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3