Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
650 000 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
525 000 € 4 040 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Rooms: 3
For Sale
850 000 € 710 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
560 000 € 2 590 € / sq.m.
  • Area: 216 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 400 000 € 3 680 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 460 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 700 000 € 4 250 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Rooms: 5