Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 591 000 € 4 190 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
690 000 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1455 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
645 000 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
1 900 000 € 6 330 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
525 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 275 sq.m.
  • Plot Area: 640 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
398 000 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 215 sq.m.
  • Plot Area: 626 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
5 800 000 € 11 600 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
1 650 000 € 4 850 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
3 950 000 € 6 690 € / sq.m.
  • Area: 590 sq.m.
  • Plot Area: 2400 sq.m.
  • Rooms: 7
For Sale
3 850 000 € 6 420 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
2 200 000 € 4 890 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
6 000 000 € 9 230 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
2 800 000 € 5 600 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
2 500 000 € 5 510 € / sq.m.
  • Area: 454 sq.m.
  • Plot Area: 1957 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
2 600 000 € 7 220 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 300 000 € 2 950 € / sq.m.
  • Area: 440 sq.m.
  • Plot Area: 3170 sq.m.
  • Rooms: 6