Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 717 600 € 6 610 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 212 600 € 8 440 € / sq.m.
  • Area: 262 sq.m.
  • Plot Area: 939 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 746 800 € 4 850 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 200 900 € 4 400 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 530 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
755 800 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 410 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 449 800 € 3 420 € / sq.m.
  • Area: 424 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
698 700 € 2 280 € / sq.m.
  • Area: 307 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
803 500 € 2 680 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 514 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
722 000 € 2 810 € / sq.m.
  • Area: 257 sq.m.
  • Plot Area: 980 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 513 900 € 3 780 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 570 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
640 500 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 513 900 € 3 150 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 467 300 € 2 450 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 561 900 € 7 120 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 860 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 761 300 € 7 480 € / sq.m.
  • Area: 503 sq.m.
  • Plot Area: 1008 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 397 400 € 2 450 € / sq.m.
  • Area: 570 sq.m.
  • Plot Area: 460 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
925 800 € 2 010 € / sq.m.
  • Area: 460 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
791 900 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4