Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
750 000 € 3 160 € / sq.m.

Gorgeous apartment, Santa Cruz de Tenerife, Canary Islands, Spain

Santa Cruz de Tenerife, Canary Islands, Spain Details
  • Area: 237 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4