Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
5 191 600 € 10 600 € / sq.m.
  • Area: 490 sq.m.
  • Plot Area: 13680 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
8 141 300 € 10 860 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 938 000 € 10 030 € / sq.m.
  • Area: 293 sq.m.
  • Plot Area: 1402 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 601 600 € 6 190 € / sq.m.
  • Area: 743 sq.m.
  • Plot Area: 1666 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
32 000 000 € 6 530 € / sq.m.
  • Area: 4900 sq.m.
  • Plot Area: 11000 sq.m.
  • Bedrooms: 12
  • Bathrooms: 12