Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 415 900 € 3 880 € / sq.m.
  • Area: 365 sq.m.
  • Plot Area: 990 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 002 900 € 2 710 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
15 220 700 € 6 040 € / sq.m.
  • Area: 2519 sq.m.
  • Plot Area: 7345 sq.m.
  • Bedrooms: 10
For Sale
2 348 000 € 6 260 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 1020 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 005 800 € 8 020 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 830 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
4 955 600 € 9 910 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
6 843 400 € 9 780 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 126 700 € 7 110 € / sq.m.
  • Area: 440 sq.m.
  • Plot Area: 1799 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 359 800 € 7 790 € / sq.m.
  • Area: 303 sq.m.
  • Plot Area: 941 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 120 900 € 5 100 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 845 sq.m.
  • Bedrooms: 4