Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
430 000 € 1 650 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
149 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 25 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
248 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
495 000 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
220 000 € 1 290 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 140 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
238 000 € 1 490 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 490 000 € 3 600 € / sq.m.
  • Area: 414 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4